Nieuw hotel in Side alleen voor romantische stelletjes boven de 18

4
1525
Nieuw Commodore hotel in Side alleen voor stelletjes
Nieuw Commodore hotel in Side alleen voor stelletjes

In het prachtige vakantiegebied Side in Antalya is een vijf sterren hotel geopend alleen voor stelletjes. Het is dan ook het eerste 18+ hotel van Turkije.

Het nieuwe hotel heet Commodore Elite Suites & Spa en is alleen toegankelijk voor stellen boven de achttien. Het biedt koppels een zogenaamde ‘romance included’ ultra all-inclusive vakantiebeleving. Uiterst geschikt dus voor stellen die heerlijk romantisch, zonder het geluid van spelende kinderen, op vakantie willen gaan. Ook voor je huwelijksreis is dit hotel wellicht een goede keuze.

Zoals de naam al doet vermoeden beschikt het nieuwe hotel ook over een Spa gedeelte, met ondere andere sauna’s, een Turks bad en stoombad en 9 massageruimtes, waarvan er drie zich buiten in een tuin bevinden. Daarnaast beschikt het over een half Olympisch bad en een pilates / workout ruimte met prive trainers.

Commodore Elite Suites & Spa bestaat in totaal uit 274 kamers verdeelt over drie complexen. 198 van de kamers hebben uitzicht op zee. Tien van de suites hebben zelfs een eigen zwembad op de kamer.

De eigenaar liet weten dat er veel vraag is naar dit soort partnervakanties vanuit zowel Europa als Rusland.

4 REACTIES

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in
Captcha verification failed!
Captcha gebruikersscore mislukt. Gelieve ons te contacteren!