Turkse President Gül aangekomen bij Paleis op de Dam

7
710

De Turkse President Abdullah Gül is aangekomen bij het Koninklijk Paleis op de dam in Amsterdam.

Gül is op staatsbezoek in het kader van de 400 jaar diplomatieke en handelsbetrekkingen tussen Nederland en Turkije. De ontvangstceremonie begon rond 10.30 uur Nederlandse tijd en werd geopend met het spelen van de volksliederen van beide landen.

Voor het bezoek zijn diverse veiligheidsmaatregelen genomen en er zijn extra politie agenten ingezet. Een aantal straten rondom het Koninklijk Paleis zijn afgezet voor motorvoertuigen.

7 REACTIES

  1. ben zo blij ,een Turkse president in nederland,mischien wordt ooit het vakantievizum voor turkse mensen versoepeld,en houdt Wilders eens zijn stomme mond(heeft hij eens van respect gehoord)

  2. Prima dat de banden tussen Turkije en Nederland sterker aangehaald worden. Er moeten nog wat hobbels genomen worden, maar het is toe te juichen als Turkije lid van de Europese familie zou worden, al moet dat niet ten koste gaan van het Turkse karakter van Turkije. Als Roemenië en Bulgarije lid van de EG mogen zijn, wat is er dan op Turkije tegen; de brug tussen Europa en Azië?

  3. @Jeroen,

    waarom zou Turkije met deze regering die maar een doel heeft om van het land een tweede İran te maken een brug tussen Europa en Azie zijn ?

    Erdogan heeft zijn pion Gül via slinkse wijze tot president van het land gemaakt, de legertop vervangen door streng(ere) gelovige soldaten, alle journalisten die maar wat negatiefs durfden te publiceren in de gevangenis gestopt, het volk de mond gesnoerd door voorgaand optreden. Verkiezings winst is grotendeels gekocht van mensen uit de binnenlanden die amper kunnen lezen of schrijven en ook zijn er veel stemmen binnengehaald tijdens moskeebijeenkomsten in europa.

    Er wordt beweerd dat Turkije een geweldige economie heeft maar de waarheid is dat zo,n beetje alles met een beetje waarde aan amerika is verkocht en grote stukken land grenzend aan israel, hoe vreemd het ook moge klinken, verkocht aan israel.

    Gelukkig bestaat er tegenwoordig internet waar op fora en facebook turken nog dingen tegenelkaar kunnen zeggen met minder kans op gevangenisstraffen inclusief martelingen.

    Zo een land hoort dus ZEKER niet in de EU !!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in
Captcha verification failed!
Captcha gebruikersscore mislukt. Gelieve ons te contacteren!